O firmie

Nasze produkty powstają z materiałów wyprodukowanych i barwionych w Polsce. Materiały pochodzą od producentów, mogących pochwalić się wieloma certyfikatami jakości, najnowocześniejszymi liniami produkcyjnymi oraz technologiami. Poddawane procesom m.in. dekatyzacji gwarantują wysoką wytrzymałość zarówno materiału, jak i koloru.

Produkcja naszego asortymentu odbywa się w Łodzi, słynącej z najlepszych rzemieślników z wieloletnim doświadczeniem. Przez  lata, już trzydziestoletniej działalności, wybraliśmy najlepszych dziewiarzy, formiarki, szwaczki czy krojczych. Dzięki temu mamy pełną kontrolę nad powstającym produktem od momentu wyprodukowania dzianiny czy tkaniny aż do powstania gotowego wyrobu i mamy możliwość wpływania na jego ostateczną jakość krok po kroku.  Do produkcji wykorzystujemy profesjonalne maszyny (overlock 5 nitkowy, dwuigłówka i inne renomowanych firm znanych na światowym rynku). Każdy produkt, zanim trafi w Wasze ręce, przechodzi również testy jakościowe (wytrzymałość materiału, forma, jakość szycia, wygoda noszenia, wykończenie), dzięki czemu z dumą przedstawiamy Państwu nasze produkty.

Wprowadziliśmy do sprzedaży również zrobiony na nasze specjalne zamówienie wzór „Zdrowie” dostępny w różnych wersjach kolorystycznych. W planach mamy wprowadzenie kolejnych, co zdecydowanie wyróżnia naszą pozycję na rynku.

Ciągle poszerzamy asortyment. Blusetta to już nie tylko bluzy, ale też spódnice, spodnie i sukienki oraz gadżety, jak niezbędne do przymocowania identyfikatora skipassy. Już wkrótce kolejne nowości. Dzięki temu możesz wszystko kupić w jednym miejscu i odebrać tylko jedną przesyłkę.

Nasz energiczny zespół cały czas pracuje aby zapewnić Ci jak najlepszą jakość obsługi. Wasze zdanie jest dla nas niezwykle ważne, dlatego słuchamy wszystkich opinii, uwag i komentarzy i z sukcesem wprowadzamy je w życie.

Aby podzielić się swoimi uwagami prosimy o kontakt pod nr 575 412 912 lub 606 320 731, adresem mailowym: biuro@blusetta.pl oraz w komentarzach na stronie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl